Kürtaj Fiyatları 2014 Temmuz 23

Kürtaj fiyatları
İstanbul'da kürtaj fiyatları 2015 yılı temmuz sonuna doğru , ramazan bayramından hemen önce nekardır. ( Birçok kürtaj merkezinde ortalama ... liradan başlar. ) Çocuk aldırmak için gittiğimizde tüm masraf ne olur , vakum kürtaj nasıl yapılır ? , kürtaj sonrası hamilelik zor olur mu , kürtaj yasası 2014 e göre en geç ne zaman çocuk aldırabilirim , kürtajda lokal anestezimi iyidir , kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , yoksa genel anestezimi gibi sizden gelen soruları detaylı olarak bu yazımızda yanıtlıyoruz. ( Kürtaj hakkında yorumları okuyun )
İstenmeyen gebelikler az çok cinsel aktivitesi olan , hatta gerçek bir cinsellik yaşamasa bile , bakire olsa bile sürtünme benzeri ön sevişmeler deneyimleyen her bayanın başına gelebiliyor. Size tavsiyem adet günlerinizi mutlaka bir takvim üzerinden takip etmeniz yönündededir , artık cep telefonu android veya iphone uygulamları bile var sizin adetinizi takip ediyor ve gebe kalma ihtimalinizin yüksek olduğu günleri bildiriyor, bence o uygulamaları indirip devreye alın . Öyle veya böyle başa geldiği zaman bir karar aşamasına gelirsiniz , hamilesiniz , ya doğurmak üzere gebeliğe devam edeceksiniz yada henüz 10 haftayı aşmadı ise kürtaj olarak gebeliğe sonlandıracaksınız. Evli olmayan çiftlerde ortaya çıkan gebelikler genelde kürtajla sonuçlanır , zira bizim toplumda hamile kızların evlenmesi ve düğün süreçlerine girmesi alışılmış değildir. Ama o kısmına siz karar vereceksiniz . Zannediyorum kürtaj kararı aldınız ki bu yazıyı okuyorsunuz , yoksa hamile kıyafetlerine bakıyor olurdunuz ve hiç tanışmazdık belkide. İsterseniz kürtajla ilgili ön şartlara bir göz atalımki daha sonra sorunla karşılaşmayasınız , yani kürtaj olurken hangi kurallar çerçevesinde haraket etmelisiniz , işte kürtaj şartları :

1- Kürtaj yasası :
2013 yılında düzenlenen ve 2014 yılında güncellenen kürtaj yasasına göre isteğe bağlı gebelik sonlandırma yani kürtaj için bir üst sınır belirlenmiştir , en geç 10. gebelik haftasının sonuna kadar çocuk aldrabilirsiniz , dahada geç kalırsanız maalesef Türkiye'de hiçbir jinekolog size yardım edemez , zaten devletimizde " doğurun bizim yurtlarımız o çocuklara bakacaktır " diyor. O yüzden kararınızı 10 haftayı geçirmeden vermeye bakın.

2- Kürtajda yaş sınırları :
Ülkemizde 18 yaşından gün alamayan vatandaşlar çocuk olarak kabul edildikleri için eğer bu dönemde gebe kaldıysanız kürtaj olmak için anne veya babanızla beraber gelmeniz veya onlar gelemiyorlarsa "kızlımın kürtaj olmasına izin veriyorum" şeklinde bir imzalı kağıt getirmeniz gerekir.

3- Kürtajda evli veya bekar olmak :
Genelde birçok konuda evli bayanlara avantajlar sağlanan ülkemizde maalesef kürtaj konusunda evli bayanlara " kocadan izin alma zorunluluğu" gibi bir çin seddi benzeri duvar çıkartılmıştır. Düşünün kağıt üzerinde biriyle nikahlısınız ama ayrı yaşıyorsunuz bu arada başka birinden gebe kaldınız , görüşmediğiniz veya kavgalı olduğunuz eşinize ben Recepten gebe kaldım ama aldırmak için senin iznin gerekiyor nasıl diyeceksiniz. Yada kendinizin devam etmek istemediği bir gebeliğe sadece eşiniz istiyor diye nasıl devam edebilirsiniz, ama naapalım kanun böyle , yani evli iseniz ya eşinizle gelin , yada "eşimin kürtaj olmasına izin veriyorum" gibi eşinizin imzasını taşıyan bir imzalı kağıt getirin.
Bekar bayanlar bu konuca çok şanslı , kimselerden izin almaları gerekmiyor , ayrıca imam nikahlılar , birlikte yaşayanlar , sevgilinde hamile kalanlarda bebeğin babasındna izin almadan kürtaj olabiliyorlar , tabi 18 yaşından gün almış olma şartı ile.

4- Kürtajda gizlilik :
Özellikle evli olmayan hastalarımız , sözlü veya nışanlı bile olsalar , plan dışı bir gebelikleri varsa yapılacak olan kürtajın gizli kalması isteniyor , tabi nunu dışında evli olmayan tüm bayanlar bu işlemin... kayıtlarına işlenmesini istemiyor , kürtaj yapan özel hastaneler ve tıp merkezlerinin tamamı ... anlaşmalı olduğu için size yapılan tüm işlemleri kayıtlara işleme zorunluluğu vardır , ama üzülmeyin biizm gibi özel jinekolog muayenehanelerinin hiçbirinde ... anlaşması yoktur ve full gizli kalabilirsiniz.

Kürtajın şartlarıda okeyse adım adım ilerlemeye devam edebiliriz , bu arada telefonla bize istediğiniz zaman , gece gündüz , hafta içi hafta sonu , hatta pazar günü bile ulaşabilirsiniz : 0212 227 5519 Turktelekom , 0532 221 3007 Turkcell , 0532 441 9825 Turkcell , 0542 215 7274 Vodafone hatlarımız hep açık . Sıklıkla telefonlara kıdemli asistanım Esra hanım bakıyor , sıcak sohbeti ile sizi rahatlatacağına eminim. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor. Hemen bana ulaşabileceğiniz tüm ayrıntılarımı yazıp konumuza paragraflar halinde devam edelim , şimdi reklamlar :)

** Kürtaj hakkında yorumları okuyun , isimsiz yorum yazın ( İsimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Jin. Op. Dr. Turgay Karakaya'ya Ulaşın

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir ?
www.drturgaykarakaya.com
2- Muayenehane adresi: Haritada muayenehane adresimi görün
3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts
4- Facebookta arkadaş olun, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : www.facebook.com/turgay.karakaya.507
5- Twitter'den ekle: twitter.com/jinekologdr ( Onbinlerce takipçi )
6- E-mail atın: jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com
7- WhatsApp'tan mesaj yazın, anında cevap alın: 0532 221 3007

10- Randevu alarak gelin :
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
11- Skype üzerinden arayın veya mesaj yazın : Skype kullanıcı adı: " dr.turgay.karakaya "
FUE yöntemi kalıcı saç ekimi fiyatları için:
www.sacekimiavrupa.com
13. instagramda takip et : instagram.com/drturgaykarakaya

Kürtaj fiyatları


Kürtaj fiyatları İstanbul , Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerin dışında daha birçok ilde hamilelik haftasına göre belirleniyor , genelde çocuk aldırmak istiyorsanız en az ... tl gibi bir kürtaj ücretini gözden çıkartmanız gerekecek , örnek vermek gerekirse İstanbul'da birçok kürtaj merkezi muayenehanelerde ve kürtaj yapılan hastane ve tıp merkezlerinde en küçük gebelik olarak kabul edilen 4 haftalık hamilelikte ... lira , 5 haftalıkta ... tl , 6 haftalık olrsa ... lira şeklinde yukarı doğu çıkan bir fiyat skalası uygulanıyor. Tabii yukarıdada yer verdiğimiz gibi 10 hafta kürtaj yaptırabileceğiniz üst sınır olduğu için kürtaj için en fazla .... tl kadar masrafınız olabileceğini hatırlatalım.

Kürtaj videosu


Kürtaj videosu izlemek doktor olmayan insanlar için bence çok yanlış olur , ayrıca kürtajı videoya kaydedip yyaınlamakta tıbbi etiğe son derece aykırıdır , sanıyorum güney amerika kökenli olan bu kürtaj videolarının  evirip çevirip yayınlıyorlar ama ne olursa olsun , zaten bir bayanın en mahrem konusu olan üreme organının açık açık görüntülenmesi bile insan haklarına aykırıdır.

** Kürtaj hakkında yorumları okuyun , isimsiz yorum yazın ( İsimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Kürtaj nedir ?


Kürtaj aslında latince küretaj yani kazıma anlamına gelen bir kelimeden kısaltma yapılarak türetilmiştir , evet anlamı kazımadır , ama artık vakum kürtajı çıktığından beri kazıma şeklinde eski usul kürtaj pek yapılmıyor diyebilirim. Eskiden uzun sağlı bir tatlı kaşığına benzer metal bir tıbbi alet rahim içine sokulurdu ve kabak dolması açar gibi rahim çepeçevre kazınırdı , bu künt yöntem artık terkedilmiş durumdadır ve vakum küretaj nerdeyse kürtaj olacak bayanlara büyük bir müjde gibi gelmiştir. Sonuçta artık ağrısız ve kanamasız çocuk aldırabiliyorsunuz diyebiliriz.

Kürtaj yasak mı ?


Kürtaj yasağı konusunda hergün birçok hastamız arıyor , basında çok konuşulması sebebi ile kürtajn yasaklandığını düşünenler var ama aslında herhangi bir yasaklama yok. 2014 kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonrası yasak ama 10 haftaya kadar isteğe bağlı kürtaj yaptırabiliyorsunuz. Sorun olmuyor.

Kürtaj mağduru


Kürtaj işleminin sadece jinekolog doktorların yetkisinde olduğunu biliyoırmuydunuz. Ülkemizde gerçektende yasal olarak kürtajların tamamını jinekologlar gerçekleştiriyor . Ama buna rağmen bazı pretisyen hekimler , genel cerrahlar , plastik cerrahlar , hatta ve hatta ebe hemşireler kendi hasta çevrelerinde bazı kişilere yasa dışı kürtaj yapabiliyorlar , ağır cezalarla kısıtlanmış bu septik kürtaj vakalarında birçok kürtaj mağduru genç kız daha sonra yaşadığı çeşitli kalıcı sağlık problemi ile mücadele etmek zorunda kalıyor.

Kürtaj sonrası


Kürtaj sonrası adet:
Çocuk aldırdıktan sonra yaklaşık 45 gün içinde yeniden adet göreceksiniz , bu konuda acele ettiğiniz biliyorum ama sorun yok üzülmeyin , aynı düzenli adetleriniz devam edecek.

Kürtaj sonrası deniz , havuz :
Kürtaj esnasında rahim kanalı açıldığı için denize ve havuza 10 gün kadar girmeyin. Eğer girersek ne olur derseniz , aşağıdan yukarı girecek olan deniz suyu veya havuz suyu rahim içi enfeksiyonlarına yol açabilir.

Kürtaj hapı


Cytotec ( Misoprostol ) :
Rahimde kasılmalar yaparak düşük başlatır  Yasaklanmıştır . Tehlikelidir.

RU-486 ( Mifepristone ) : 
Rahim içinde bebeği öldürür ve düşük başlatır. Yasaklanmıştır. Tehlikelidir.

Kürtaj forum


Kürtaj yani cerrahi abortus konusu çok ilginç olduğu için birazda bizim toplumumuzda belde aşağı konular ağızda sakız edildiğinden dolayı forumlarda çok sık bahsedilmektedir. Kürtaj fiyatlarının kadınlar kulübü , ekşi sözlük gibi forumlarda exajere edilmiş vaziyette bulabilirsiniz.

Kürtaj filmi


Kürtaj konusu Türk sineması ve Yeşilçamı yıllarca meşgul etti , adı sanı duyulmuş birçok bayan oyuncu kamerak karşısında temsili kürtaj yaşadı , genelde kel ve şişman kişilere doktor figürünü uygun gördüler. Yani doktor deyince birkere şişman olacak ve çok okumaktan kafada saç olmayacak , birde şişe dibi gözlük taktınızmı alın size doktor. Benim hatırladığım kürtaj filmlerinde Hülya Avşardan Türkan şoraya kadar birçok aktrist rol aldı.

Kürtaj fiyatları ekşi


Ekşi sözlükte kürtaj fiyatlarına yıllardır rastlıyorum , hatta birçok defa kendi hastalarımı bile ekşi sözlükte buldum , işte turgay beye şukadar para ödedik ama çok iyi kürtaj yapıyor gibi sohbetler koltuklarımızı kabarttı , birde fiyatları olduğunun 2 katı söylemeseler :)

Hamilelik belirtileri


Sağlıklı her kadının hamilelik belirtilerinde haberi olması gerekir , kim bilir birgün sizde gebe kalabilirsiniz , işte gebelik belirtileri :

1- Adet gecikmesi
2- Ciltte nemlenme ve sıcak basmaları
3- Göğüslerde büyüme , sertleşme ve dolgunluk ağrısı
4-  Vajinada ekstra ıslaklık ve sıcaklık artışı
5- Kasıklarda açılma ağrıları
6- Cinsel istekte artış
7- Aşerme , yani bazı ilginç besinlere karşı anormal istek duyma

Gebelik testleri


Her bayanın çantasında takım çantasi şeklinde bulunması gereken malzemelerden olan gebelik testleri herhangi bir eczaneden ortalama 10 tl gibi bir fiyata satın alınabilir . Kullanımıda son derece basittir , üzerindeki hazneye kendi idrarınızdan bir damla koyup 1 dakika kadar bekleyin , çift çizgi çıkarsa bu sizin hamile olduğunuzu gösterir , tek çizgi çıkarsa bu sizin kesin hamile olmadığınızı göstermez , belkide erken bir gebelik söz konusu ve henüz hamilelik hormonları idrara geçmedi.

Kürtaj nasıl yapılır ?


1- Hastanın muayenesi 
2- Ultrason incelemesi ile gebelik haftasının net olarak tespiti
3- Hastanın jinekolojik masaya yerleşmesi
4- Rahim girişinin lokal anestezikle uyuşturulması
5- Hegar bujisi ile collum dilatasyonu
6- Karmen kanülünün collum uteriye yerleştirilmesi işlemi
7- Vakum enjektörünün karmen kanülüne bağlanması
8- Negatif basınç verilerek uterustaki gebelik kesesinin dışarı alınması
9- Kürtaj sonrası yeniden ultrason yapılarak rahim içinde parça kalmadığından emin olunması.

Vakum kürtaj


Vakum küretaj sadece İstanbul'da değil nerdeyse tüm dünyada en fazla tercih edilen gebelik sonlandırma metodudur. İşte size vakumlu kürtajın avantajları :

1- 10 dakikada biter , yani çok kısa sürer
2- Rahim içi kazıma yapılmadığı için acı veya ağrı hissetmezsiniz , lokal anestezi yeterli olur , genel anesteziye ihtiyaç duyulmaz.
3- Kürtaj sonrası hasta masadan kalkarak yürüyüp hayatına geri döner , istirahat gerektirmez.
4- Kazıma yapılmadığı için kürtaj sonrası kanama ve ağrı pek olmaz.
5- Rahim içi müdahale olmadığı için kürtaj sonrası gebelik , veya hamile kalma zorluğu gibi sorunlarınız olmaz , ne zaman isterseniz yeniden çocuk yapabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi


İstanbul'da 2014 yılında nerdeyse kürtajdan daha fazla kızlık zarı dikimi fiyatı sorulmaya başlandı ve hergün gelen hastaların yarısı ya kızlık zarı muayenesi , yani bekaret muayenesi yaptırıyor , yada kızlık zarı diktiriyor. Hinemoplasti tıbbi adıyla anılan kızlık zarı dikimi genelde flep yöntemi ile kalıcı olarak yapılır vr bu metoda sonuç garantiside verilebilir.
İstanbul'da 2014 yılında kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... liradan başlamaktadır ve duruma göre 2500 e kadar çıkabilmektedir.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , SMS bu hatta var, diğerlerinde yok. 
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
Mezuniyet : Cerrahpaşa Tıp Fak 1983

Yorumlar

 1. Meraba bişey sorucamda
  Tabii

  Benim kız arkadaşımla 3 hafta önce ilişkiye girdik suan kendisi bodrumda ve hala hasta olmamis
  Gebedir büyük ihrimal

  EFENDIM OLE bi durum olmadı ilişkiye girerken

  Ben eminim
  Bakire iken bile gebe kalanlar var

  Bugün bi test yapsinmi gebelik
  Evet çok ii olur netlik kazanır

  Tamam eğer hamileyse sizin uyguluacaginiz bi tedavi varmi
  Kürtaj

  Başka yolu yokmu
  Maalesef yok yada çocuk doğacak

  Tamam ni test olsun ben size donucem
  Ok

  YanıtlaSil
 2. Mrb hocam ben erzurumdan suna adresınızı ınternetten aldım sıze kızlık zarı dıkımı ıcın bır kac bse sormak ıstyrum bana yardmcı olurmusunuz??

  Hocam?
  Buyrun

  Hocam netten aldım adresınızı sıze bı kac soru sormak ıstyrm zamanınız varmı bana ayıracak?
  Buyrun

  Erzurumda yasıyorum ben 19 yasndaym altı sene once bı ılğskı yasadım kızlık zarımı dıktırmek ıstyrm mumkunmu acaba.
  Elbette

  Ama suan evlılık gbı bı soz konusu yok yanı uzun bı sure sonra bı kac yerde okdm bu sekılde olmuyomus evlenmeden bı kac qun once oluyms bu doqrumu pekı
  Salı 08:47
  Yanlış , sizin bahsettiğiniz geçici kızlık zarı ve artık demode olmuş bir yöntem. Biz flep yöntemi yapıyoruz ömürboyu garantili ve orijinaldir. İsterseniz 10 yıl sonra evlenin
  Salı 12:21

  Tamam bende ondan ıstyrm hocam fıyat olarak ne kadar
  xxxx tl ay sonuna kadar indirşmli fiyat bu

  Temmuzun sonuna kadarmı
  Evet

  Pekı temmuzdan snrakı fıyatı ne kadar ortalama
  xxxx

  Pekı muayene gerekırmı tedavıden once
  Her dikimden önce kızlık zarı muayenesi yapuyoruz

  Pekı muayeneden ne kadar zaman snra dıkım gerceklesıyo
  5 dak
  Bozulmadan gelenlerde çıkıyor arada

  Pekı dıkım olurken hıjjen ıcıın ne gereklı ne yapmalıyım
  Onları geri yolluyoeuz

  Yok ben emınım ve smdı tek carem dıktırmek
  Özel bişii yok , dikim sonrası bakım vereceğiz

  Pekı dıkım ne kdar suruyo aynı gun ıcerısınde tekrar erzurumda olma frsatm varmı
  25 dak , aynı gün parise , köln e dönenler var

  Cıddımı tamm ozamn tesekkur ederm ha bıde kızlık zarı olduguna daır bı belge verıyomusunuz
  O verilemez , 20 yıl önce kaldırıldı , belgeden 1 dakika sonra bozdurabilirsiniz mesela

  Ewet oda dgru ama bnm bı arkdsm dıktrmıs gatada belge vermısler kız olduguna daır.
  Gerçek olamaz , brlgeyi gördünüzmü

  Hyr ama hmn hemen herkese qostermıs elındekı kaqıdı
  Düzmece sahte belgedir ,

  Belkıde ben arkadası cok tanımıyrm onu yakından tanıyanlar var ama ıste elınde belge olduqunu soylemısler
  Kız olmayan birine belge verin ; kız değilmiş derlerse o zaman kızdı bozdurmuş diyin

  Dedıqım gbı belge hakkında bıse bılmıyrm gormedımde buqun arkadasla knuscm ne kdar doqru ne kadar yalan pekı hastahaneye gelırken yanmda bırı bulunması sartmı
  Tek gelebilirsiniz , herkes tek gelir , özel muayenehaneyiz biz

  Tamm ama bnm aıleme ınandrmam lazım belge olmadan nasl ınanacklr bu knu hkkında blgınız varmı
  Gerdek gecesi inanacaklar

  Cok uzak ama o bunu saklyrk yasayamm kı zatn bu yuzden dsarı cıkamıyrm hersey hazr bı bılt alıp gelemıyrm

  YanıtlaSil
 3. hocam acil bilginize ihtiyacım var

  hocam evlilik dışı kürtaj mümkünmüdür,
  18 yaşından gün aldıysa evet

  20 yasında evli değiliz
  Sıkıntı yok yapılır kaç haftalık

  daha net bellı degıl bugun test yapmış 2 çizgi cıktı adet tarıhını bılmıyor ama 1 ay olmadı ortalama
  10 haftaya kadar yapılır

  fiyat ne tutar hocam öyle bişey varsa öğrenciyiz ikimizde
  Hafta x ... tl
  Ultrasonda hafta netleşir

  anladım hocam gizlilik içerisinde olucak dimi kız arkadaşım baya tedirgin çünlü ve agrı sızı vs nasıl oluyor okula vs ggidebilirmiyim o gün diyor
  Gizlilik hakkınız var zaten full
  Hiç ağrı acı duymaz 15 dakikada yürüyüp hayatına geri döner

  hocam yeriniz tam olarak nerde öyle bi ihtimal dahil varsa size gelicez mutlaka metinizi duydum
  Zeytinburnu bulvar cad . Randevu için Esra hanım 0532 221 3007

  tamamdır hocam cok teşekkür edıyorum
  Öğrenci indirimide uapıyoruz

  süper olur hocam vallla işallah yoktur ama eger varsa mutlaka sızınle ırtıbata gecıcem

  anastezi alamıyormuş sanırım hocam
  Lokal anestezi ile yapılıyor zaten vakum küretaj

  tamam hocam


  turgay hocam kızlık zarı dıkımı evlenmeden 2 3 gun oncemı yapılması gerekiyor bı arkadaşım soruyor dıktırmek ıstıyor
  Hayır o eski sistem geçici dikim , su anda flep yöntemi istwdiği zaman yaptırır ve hayat boyu bakire kalır , cinsel ilişkiye kadar

  kanama garantısı var yanı
  elbette var , yoksa anlamı olmaz
  Orijinal kızlık zarı oluyoe

  evet hocam fıyatı nekadar oluyor öğrencı arkadasım
  xxxx su anda indirimde

  anladım hocam

  soylıcem arkadaşa
  Ok

  hocam 2 ay odemesı varmış 2 aydan sonra gelsek xxxx den yaptırabılırmıyız dıyor
  Kapora bırakırsa yaparız

  tamam hocam söylicem tekrar

  YanıtlaSil
 4. turgay bey merhaba
  Merhb

  kız arkadaşım

  10-15 günlük gebe

  ne şekilde çocuğu aldırabiliriz

  ve fiyatları nedir

  kürtaj olmadan kurtulma şansımız yok mudur
  Tek çare kürtaj
  xxx tl herşey dahil


  Genel anesteziylemi doktor bey
  Lokal

  YanıtlaSil
 5. Turgay bey merhaba ben size bir şey danışmak istiyorum müsaitseniz eğer.

  Gerçekten çok önemli benim için.

  Teşekkürler kabul ettiğiniz için
  tabii buyrun

  Ben ocak 24te korunmasiz bir ilişki yaşadım.

  Ama adet günüme 1 2 gün vardı. Norlevo kullandım

  Bir kutu akşam ve bir kutu ertesi gün

  Öyle kullanılmaması gerektiğini biliyordum ama.

  Korktum ve ikinci kutuyuda içtim

  İlişkiden önce adet belirtilerim vardı bir hafta kadar geçti.

  Sonra adet oldum.

  Sadece biraz daha fazla kanamam vardı

  Ve biraz daha koyuydu

  Henüz test yapmadım. Su an yine adet belirtilerim başladı

  Sizce durum nedir ?
  Gebelik çok nadir olur

  Yumurtlama dönemi olmuyor değil mi

  Ayın 24u yani adet.günüme 2 gün kala
  14.gun yumurtlamadır
  Gebelik yoktur ama nadiren olabiliyor

  Ben norlevo hapın ikinci kutu alındığında panzehir etkisi yarattığını duydum

  Sizce doğruluğu var mı
  Yok

  Anladım. su an test yapsam doğru sonuç alırım değil mi

  Yani 4 haftada belli olur
  Adet gecikirse yspın

  Tamam çok teşekkür ederim.

  Cok rahatladım
  R e
  i geceler

  Eğer gebelik durumum olursa ilk geleceğim kişi siz olacaksınız. İnternette gizlilik yazılarınızıda okudum
  Tesekkurler

  Birde son bir şey. Bu ay daha fazla akıntım var. Bu norlevodan olabilir mi
  Evet

  Çok teşekkür ederim tekrar. Başarılar diliyorum. Iyi geceler

  YanıtlaSil
 6. Mrhba doktor bey ben evliyim 12 senelik ve yillrdr hamile kalmyrdm iki zorlu bi doğum gecrdikten sonra bi daha hamile kalamycagmi soylemslerdi bana ama sanrm 3 haftlk falan hamilyim ve bu bebegi istemyrm düşük yapmanın yollrni aradm ilaçlar v s falan internettn sizin yazlarnizi okudm ve böyle ilaç falan bulamycgmi anldm kürtaj dan da çok korkuyrm doğal yolla çocuk dusuremez miyim çok durumum da yok kürtaj fiyatlrni da bilmyrm yardmci olabilir misinz

  YanıtlaSil
 7. Iyi aksamlar Doktor bey, Numaranizi internet sitenizde buldum. size bir sorum olacak. Musait olduğunuzda cevaplarsaniz cok memnun olurum. Bugun 18yasindan gün alan kiz arkadaşımla korunmasiz bir ilişkim oldu. Tabiri caizse icerisine bosalmak bir durum olmadi, internette okuduklarimiza gore zevk sıvısından dolayi bile gebe kalinabiliyormus. Iliskinin ustunden 2 saat sonra NorLevo ertesi gun hapini kullandi. Ama icimiz rahat degil. Ovülasyon donemine denk geldi bu olay, sizce risk ne kadardir? Eger gebe kalirsa ne kadar sonra kurtaj yapilmalidir? Fiyatlar nasil degisir? Aksam aksam rahatsiz ettim kusura bakmayin, musait oldugunuzda cevaplarsaniz cok sevinirim.

  YanıtlaSil
 8. Turgay bey benim sevgilimle yuzeysel birlikteligim oldu 20 haziranda adet oldum en fazla 6 gun suruyor adetim 27 haziranda birlikte oldum ama tamamen yuzeysel korunuyorduk prezervatifte ice bosalma falanda olmadi bakireyim hamile kalma ihtimalim varmi kac gundur uyuyamiyorum adetim 6 gun gecikti cevap verirseniz cok sevinirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. nadirde olsa gebe kalma ihtimali olabilir , gebelik testi yapın

   Sil
 9. hocam tekrardan rahatsz edicem sizi kusura bakmazsaniz ... oncelikle iyi bayramlar.

  9 idrar testinden (negatif- tek cizgi) sonra  birde kan testi yaptik 100 cikti sonucu ama meme ucu rengi koyuasiyor sebebini anlamis degiliz mantikli bir aciklamasi war mi acabahocam tekrardan rahatsz edicem sizi kusura bakmazsaniz ... oncelikle iyi bayramlar.

  9 idrar testinden (negatif- tek cizgi) sonra  birde kan testi yaptik 100 cikti sonucu ama meme ucu rengi koyuasiyor sebebini anlamis degiliz mantikli bir aciklamasi war mi acaba

  YanıtlaSil
 10. merhaba , jinekolojik muayene ultrasonda gerekir

  YanıtlaSil
 11. Merhabalar hocam iyi günler. Ben bütün yaşadıklarımı size anlatmak istiyorum sabırla okuyup yanıt verirseniz sevinirim.
  Ben ve kız arkadaşım yaklaşık 3-4 hafta önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Kız arkadaşım bakire ve vajina bölgesine boşalma olmadı ama dışarı boşaldıktan hemen sonra tekrar ilişki yaşadık acaba zevk suyu ya da penis ucu ya da kanallarda kalmış olabilecek spermler döl yatağından ilerleyip döllenmiş olabilir mı ? Daha sonra yaşadıklarımıza gelirse ilişkiden 3-4 saat sonra norlevo tablet kullandı arkadaşım 2 tableti aynı anda aldı ve 1 kutu kullandı. Adet zamanına 4-5 gün vardı zamanında başladı ama ilk gününde kahverengi lekelenme şeklinde geldiğini söyledi daha sonra normal bi şekilde adetini tamamladı acaba norlevo yan etki olarak göstermiş olabilir mı ? Son zamanlarda paranoya olmuş durumdayım canı bir şey istediğinde yorgun hissettiğinde bir yeri ağrıdığında sürekli buna yoruyorum. Çok fazla soru cevap yorum okudum ama hala net bir cevap bulamıyorum şuan tek ihtiyacım net bir cevap bulmak bunun için ne yapmalıyım ? Şimdiden çok teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gebelik ihtimali çok düşük görünüyor ama rahatlamak için bir idrarda gebelik testi yapın netleşsin

   Sil
 12. Merhaba hocam iyi günler. Ben sozlumle bir ilişki yaşadım. Korunduk fakat internetten okuduğum bilgiye dayanarak zevk sıvısı da hamile birakabiliyormus.adetimden bir hafta once ilişkiye girdik. Ve bir hafta sonra adet oldum tam gununde.. suan iliskimin üzerine ikinci adetimi de oldum fakat aşırı sisligim ve kasık ve karin agrim var. Igne batıyor gibi hissediyorum. Bas donmem var r gündür sürüyor. Acaba iliskimin üzerinden iki defa adet olmama rağmen hamile kalmış olabilir miyim?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gebe iken üstüne görme denilen durum olabiliyor . en iyisi gebelik testi yapmak

   Sil
  2. İdrarda gebelik testi yapsam çıkar mı acaba hocam. Hastaneye gidemem de.. Eğer gebelik varsa suan 6 haftalik vakumla kuretaj olabilir miyim?size gelmeyi düşünüyorum.

   Sil
 13. Merhaba turgay bey. Bir hafta önce sevgilimle ilişkiye girdik. Korunmadık dışarı boşaldı fakat ilişki esnasında zevk suyuyla beraber sperm gelebilme ihtimalinden ve içime kaçmış olma ihtimalinden korkuyoruz. Kan testi yaptıramam. İdrar yoluyla gebelik testini ne zaman yapmalıyım acaba? Ve ne kadar kesin sonuç alabilirim? Eğer gebelik söz konusuysa kürtaj yaptıracağım.

  YanıtlaSil
 14. Düşük Hapı: Merhaba konyadan yaziyorum internet sitesinden aldim numaranizi RU_486 ISIMLI HAPI NASIL TEMIN EDEBILIRIZ
  24 Şub 17:09 - Jinekolog Operatör Doktor: Çok tehlikrli ve yasak.. en sağlıklısı vakumla alıypruz
  24 Şub 17:11 - Düşük Hapı: Bilgilendirme niz icin cok tesekkur ederim

  YanıtlaSil
 15. Vakum Kürtaj: Merhaba iyi gunler.. ben birseyler sormak istiyordum kizlik zari dikimiyle iligili yardimci olurmusunz ?
  31 10 2015, 10:47 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  31 10 2015, 10:48 - Vakum Kürtaj: Bu islemini yapiyorsunuz bildigime gore fiyati nedir acisi olur mu daha sonradan kac dk bi islem ve genel anestezi ilede olabiliyor mu ?
  31 10 2015, 10:53 - Jin op dr turgay karakaya: Vajinayı uyuşturuyoruz hissetmiyorsunuz. 30 dak. Genel anestezi gerekmez ama isterseniz ... tl ek masraf çıkar, fiyat listesi :
  31 10 2015, 11:15 - Vakum Kürtaj: T.ederm
  31 10 2015, 11:19 - Jin op dr turgay karakaya: R e

  YanıtlaSil
 16. Merhabalar doktor bey kürtaj fiyatlarını soracaktım
  25 04 2016, 15:05 - .: Internetten ulastim numaraniza. Kurtaj fiyat listesi rica edicektim
  25 04 2016, 15:13 - .: 6-7 hafta
  25 04 2016, 15:14 - .: tl dogrumu
  25 04 2016, 15:35 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  26 04 2016, 12:31 - .: Randevu alabilirmiyim
  26 04 2016, 12:36 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  26 04 2016, 12:36 - Jin op dr turgay karakaya: Gün?
  26 04 2016, 12:42 - .: Pazar calisiyormusunuz
  26 04 2016, 12:42 - .: Yada aksam saatleri
  26 04 2016, 13:10 - Jin op dr turgay karakaya: Pazar kapalı
  26 04 2016, 13:11 - Jin op dr turgay karakaya: Diğer günler 6 ya kadar
  26 04 2016, 13:12 - .: Is yeriyle gorusup donus yapicam size kusura bakmayin yogun baya bu ara
  26 04 2016, 13:13 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  26 04 2016, 13:23 - .: Persembe gunu ogleden sonra 4-5 gibi uygunmudur turgay bey?
  26 04 2016, 13:36 - Jin op dr turgay karakaya: Cuma yer var en erken
  26 04 2016, 13:39 - .: Pazartesi yapalim ozaman.
  26 04 2016, 14:09 - Jin op dr turgay karakaya: Olur
  26 04 2016, 14:09 - Jin op dr turgay karakaya: Ptesi 11.30 a isim ne yazalım
  26 04 2016, 14:10 - .: Tamamdit
  26 04 2016, 14:11 - Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Vakumla kürtaj olanlar

Vakumlu kürtaj kadınlar kulübü

Vakumlu kürtaj fiyatları 2018