Kürtaj Fiyatı 2015

Kürtaj fiyatı 2015
2015 yılı başında İstanbul'da kürtaj fiyatları yaklaşık olarak ... tl seviyelerinden başlar ve gebelik haftasına göre artış gösterir , hangi haftada hangi kürtaj ücreti olduğunu ilerleyen paragraflarda anlatıyoruz. İstanbul'da jinekolojik cerrahi müdahalelerden en sık yapılanlar vakum kürtaj ve flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Dolayısı ile gün boyunca gelen telefonların çoğu kürtaj fiyatları kaç paradır , vakum kürtaj nasıl yapılır , kürtaj sonrası ilk adet kaç gün sonra görülür , kürtaj yasasına göre en geç kaç haftaya kadar çocuk aldırılabilir, 2015 yılı için İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları nekadardır , flep yöntemi garantisi kaç yıldır , kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , esnek kızlık zarı gerdek gecesinde kanar mı , İstanbul'da vajina daraltma fiyatları kaçadır , çift kat flep yöntemi kimlere gerekir , kızlık zarı diktirenlerin yorumları hangi yöndedir, geçici kızlık zarı dikiminden sonra kaç gün içinde cinsel ilişki gerekir, İstanbul'da saç ekimi fiyatları 2015 te kaça dır? ve buna benzer birçok soru geliyor. Bazılarıda ameliyatlarda uygulanan anestezi tekniklerini soruyorlar , gerek vakum kürtaj , gerekse himenoplasti ameliyatlarında lokal anestezi uygulanır, hatta artık sezeryan ameliyatı bile spinal bölgesel uyuşturma ile yapılmaktadır . Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya yazıyor.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir ?

1060 Amasya doğumluyum , Liseyi İstanbul'da okudum ve üniversite için Cerrahpaşa tıp fakültesinde okudum , doktor olduktan sonra Şişli Etfal hastanesinde kadın hastalıkları ve doğum ihtisası yaptım , uzman olduktan sonrada Süleymaniye doğum evi ve Semiha Şakir Doğumevlerinde çalıştım , daha sonra emekli oldum . Son 25 yıldır Zeytinburnu Bulvar Caddesindeki özel jinekolog muayenehanemi işletiyorum. İşte kısaca Dr. Turgay Karakaya'nın kim olduğunu özetledim.

WhatsApp = 0532 221 3007

www.twitter.com/jinekologdr

www.facebook.com/kurtajfiyatlari

Kürtaj 

İstanbul'da arada kürtaj nedir diye soranda çok oluyor , gerçi çok yaygın bir terim bilmeyen yoktur diye düşünüyorum ama konusunun dışında olanların konu hakkında fikirleri olmamalarıda çok doğal . Latince kazımak anlamına gelen kürtaj kelimesi artık günümüzde gebelik sonlandırmak , çocuk aldırmak gibi anlamlarda kullanılmaktadır. Zaten ilerleyen paragraflarda konu hakkında bolca ayrıntı bulacaksınız . İstanbul'da kürtaj ücretleri yaklaşık ... tl seviyelerinden başlamaktadır.

Kürtaj fiyatları

2015 yılı için İstanbul ve Ankara gibi büyük merkezlerde kürtaj fiyatları genellikle ... tl ücret seviyelerindne başlar ve geleneksel bir plan dahilinde gebelik haftası arttıkça çocuk aldırma ücretleride artar. Mesela gebelik testlerinde yeni pozitifleşmeye başlayan en erken gebelik 4 haftalık hamileliklerde İstanbul'da ... tl civarına kürtaj yaptırabilirken , 5 haftaya çıktınızsa bu sefer sizden ... tl kadar kürtaj parası isteyeceklerdir , yine 6 haftalık bir gebelikte ... şeklinde ücretlendirme yukarı doğru gider. Bu arada kürtaj öncesi muayene ve ultrason için herhangi bir ücret istemezler.

Vakum kürtaj

Gebelik sonlandırmada sadece İstanbul'da değil tüm dünyada en güvenilir metod vakum kürtaj yöntemişdir. En önemli özelliği rahim içini kazımadan sadece negatif basınç verilerek gerçekleştirilmesidir. Yani eskisi gibi kürtaj olmak için acı ve ağrı çekmenize gerek yok , 10 dakika içinde genelik kesesi dışarı alınıyor ve işlem bittikten sonrada masadan kalkıp yürüyüp gidebiliyorsunuz , yani kürtaj sonrası kanama veya ağrı gibi pek bir şikayet olmuyor , adet görmek kadar kolay bir hale geliyor . İstanbul'da vakum kürtaj fiyatları yaklaşık olarak ... tl seviyelerinden başlar.

Kürtaj nasıl yapılır ?

İstanbul'da hastalarımız genelde ameliyat tekniklerimizi merak ederler ve kürtaj nasıl yapılır diye bize çok sorular yöneltirler. Bu paragrafta eski kazıma kürtaj yöntemi artık kullanılmadığı için vakum kürtajın nasıl yapıldığını anlatacağım. Vakum kürtaj işlem sırasına göre anlatırsak ; hastanın kabülü , muayene , utlrasonla gebelik haftasının tespiti , rahim girişinin lokal anestezi ile uyuşturulması , hegar bujisi ile collum uterinin dilatasyonu , karmen kanülünün colluma yerleştirilmesi , negatif basınç verilerek gebelik kesesinin dışarı alınması , hastanın yeniden ultrasona alınarak rahim içinde parça kalmadığından emin olunması şeklinde özetlenebilir.

Çocuk Aldırmak

Ülkemizde çocuk aldırmak veya bebek aldırmak gebelik sonlandırmak yani kürtaj anlamına gelmektedir ,bu konudada çok soru almıyor değiliz çocuk aldırmak günah mı diye soranlarda çok oluyor , ama sanırım bu soruya cevap verebilmek için ulema olmak gerekir. İstanbul'da en iyi çocuk aldırma metodu vakum kürtaj metodudur ve tüm dünyada başarı ile uygulanır. İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde çocuk aldırma fiyatları yaklaşık ... tl civarıdır.

Kürtaj İstanbul

Sanırım dünyada en fazla kürtaj yapılan şehirlerden biride İstanbul'dur , tabi 15 milyon nüfus olunca hergün birçok aşk kazasıda olabiliyor , hergün binlerce kadının adeti gecikiyor ve bunların önemli bir kısmı kürtaj olarak yollarına devam ediyorlar . İstanbul'da özellikle avrupa yakasında kürtaj yapan birçok doktor bulabilirsiniz , aslında vakum kürtaj metodu yaygınlaştıktan sonra kürtajın acısız kansız halledilemesi kürtaj sayılarınıda çok arttırdı. Neyse İstanbul'da kürtaj fiyatları yaklaşık olarak ... tl gibidir.

Kürtaj Ankara

2015 yılı için konuşmak gerekirse Başkent Ankara'da kürtaj ameliyatı nerdeyse İstanbul'la yarışacak düzeylerdedir , özellikle Ankara'nın en elit semtleri olan Kızılay ve Çankaya Tunus caddesi gibi lokasyonlarda bulunan birçok jinekolog sabahtan akşama kadar kürtaj yapıyorlar. Sanırım Ankara'da vakum kürtajın yaygınlaşması ile merkeze uzak setlerden ve ilçelerdende birçok hasta gelip Çankaya'da kürtaj yaptırıyor. Bu arada Ankara'da kürtaj fiyatları yine istanbul'la aynı seviyelerde seyrediyor.

Kürtaj sonrası

İstanbul'da çocuk aldıran birçok hastamız kendilerine her nekadar tembih etsekte söylediklerimizi unutup yeniden bizi arıyorlar ve kürtaj sonrası cinsel ilişkiye kaç gün sonrav girilebilir , kürtaj sonrası kanama ve ağrı olur mu , gibi sorular soruyorlar , şimdi onlar için yeniden yazalım , kürtaj sonrası cinsel ilişki için 10 gün kadar beklemelisiniz. Yine kürtajdan sonra ağrı ve kanama şikayeti pek olmaz , kürtaj sonrası ilk adet genelde 40 gün kadar sonra başlar , kürtaj sonrası hamilelik içinde endişe etmeyin , ne zaman isterseniz yeniden gebe kalabilirsiniz.

Kürtajda gizlilik

İstanbul'da çocuk aldırmak isteyen genç hanımların çoğu evlilik öncesi istenmeyen gebeliğe yakalanmış hastalardan oluşuyor ve dolayısı ile gizli kürtaj olmak istiyorlar , haksızda sayılmazlar , düşünün yıllar sonra başka biri ile evlendiniz ve ... dökümlerinizde yıllar önce kürtaj olduğunuz ortaya çıkıyor , bu gerçekten izah edilmesi imkansız bir durum olurdu . İstanbul'da kürtaj yapan özel hastaneler ve tıp merkezlerinin tamamı ... anlaşmalı oldukları için yapılan tüm işlemleri aynen kayıtlarına geçirmek zorundalar , ama üzülmeyin özel jinekolog muayenehaneleri ... anlaşmalı olmadığı için kayıtlara geçme ihtimaliniz yok.

Gebelik testleri

İstanbul'da gebelik testi fiyatı ve idrarda gebelik testi nasıl yapılır diye çok soran oluyor , aslında çok basit , eğer edet gecikmeniz varsa ve aradan en az 5 gün geçmiş ve hala adet olmamışsanız en yakın eczaneye gidip yaklaşık 5 tl gibi gebelik testi fiyatları ile satın alacağınız kit üzerine birkaç damla idrar damlatmanız yeterli olacaktır. Çift çizgi çıkarsa bu sizin kesin olarak hamile olduğunuzu gösterir ama tek çizgi olursa ya gebe değilsiniz , yada hamilelik testinizi çok erken yaptınız ve birkaç gün sonra tekrarlamanız gerekir.

Kürtaj Ümraniye

İstanbul Anadolu yakası Ümraniyede kürtaj fiyatları yine istenbul geneline paralellik göstermektedir , özellikle Ümraniyenin merkezi yerlerinde kürtaj yapan jinekolog muayenehanesi bulmanız mümkün , bize Ümraniyeden gelen çok hasta oluyor , sanıyorum kendi yaşadıkları semtte kürtaj olmak istemiyorlar. Özeliklede henüz evli olmayan bekar bayanlar gizli kürtaj olabilmek için başka semtleri hatta başka şehirleri tercih ediyorlar.

Kızlık zarı muayenesi

İstanbul'da jinekolojik konulardan kızlık zarı muayenesi yada halk deyimi ile bekaret testi veya kızlık testi denilen muayene çeşidi çok talep görüyor , özelliklede evlilik öncesi sürtünme benzeri ön sevişme yaşayan bayanlarda kızlık zarı zedelenmesine delalet eden bir miktar kızlık zarı kanaması ortaya çıkarsa artık o bayan için uykusuz geceler başlamış olur , acaba kızlık zarım bozulmuşmudur , acaba bekaret zarım yırtılmış olabilirmi , gibi kafaya takılıp insanı depresyona sokabilecek bir kısır döngüye girmek çok mümkün . Çözüm çok kolay aslında bir jinekolog tarafınca yapılacak bir kızlık zarı muayenesinde herşey net olarak ortaya çıkar. Peki merak ediyorsunuzdur kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır diye , aslında sadece jinekoloğun gözle bakarak yaptığı bir muayenedir ve kesinlikle hastanın vajinasına herhengi bir tıbbi cihaz değdirilmez. İstanbul'da kızlık zarı muayenesi fiyatları yaklaşık olarak üç aşağı beş yukarı ... tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi


2015 yılı İstanbul'da kızlık zarı dikimi talepleri kadın doğum branşında diğer tüm ameliyat taleplerinin zirvesine oturmuştur ve nerdeyse kürtaj uygulamalarını bile geçmiş durumdadır , özellikle online sosyal sitelerin trend olduğu bu günlerde artık insanlar birbirleri ile çok daha kolay tanışıp kısa sürede , bazede aynı akşam bile cinsel ilişkiye girebilmektedir. Temelsiz başlayan ilişkilerin uzun ömürlü olması ise tamamen şans faktörüne terkedilmiş duruma düşer ve daha sonra herhangi bir sebeple bitirilen bir ilişkiden geriye kalan izleri silip başka bir yol arkadaşı ile açık denizlere yelken açmak için yapılması gerekenlerin başında kızlık zarı dikimi geliyor. Ayrıntılara alt paragraflarda giriyorum , okumaya devam edin . İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatlarıda takip eden paragrafta mevcuttur.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Avrupa yakası ve Anadolu yakası İstanbul'da ve Ankara , İzmir gibi diğer büyük şehirlerde kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... tl ücretlendirme seviyelerinden başlar ve yapılacak olan işin içeriğine göre değişir . En iyisi bazı diktirme fiyat örnekleri ve ameliyat çeşitlerine örnekler vereyim. Örneğin flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ücreti İstanbul'da .... tl lerde gezerken , çift kat flep ücretleri yaklaşık .... tl üzerinden işlem görmektedir , yine geçici kızlık zarı dikimi fiyatlarıda .... tl civarıdır. Son zamanlarda popüler olan kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatları aynı seansta yapıldığında ise .... tl gibi bir ücretlendirme söz konusu olacaktır. Daha uç bir örnekte kızlık zarı dikimi , vajina daraltma ve labioplasti denilen sarkmış dudakların düzeltilmesi operasyonu yani 3lü müdahale için ise İstanbul'da yaklaşık .... tl ödemeniz gerekecektir.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

İstanbul'da 2015 yılı için en trend kızlık zarı tamir metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , birçok hasta telefonla flep yöntemi fiyatını , flep yöntemi yaptıran bayanların başarısını , flep yöntemi sonrasını sorarlar , hatta flep yöntemi videosu izlemek isteyenler bile oluyor. Genel olarak flep yöntemi şu anda en gelişmiş ülkeler dahil dünyadaki en iyi kızlık zarı dikim metodudur ve bizimde yaklaşık 30 yıldır uygulmakta olduğumuz yöntemdir. Bekaret diktirmek isteyen hastalarımızın %90 kadar kalıcı kızlık zarı dikimi yani flep yöntemi ile kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorlar. Jinekolojik cerrahi olarak flep yönteminin nasıl yapıldığını ayrıntıları ile aşağıda anlatıyorum. İstanbulda flep yöntemi fiyatları yaklaşık .... lira civarıdır. Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi yaptırdıktan sonra 20 gün kadar dikişlerin iyileşmesi ve izlerin kaybolması için beklenir ve cinsel ilişkiye girilmez , ama sonrasında sonsuz zamanınız olacak , yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girseniz yinede kızlık zarı kanaması olacaktır.

Geçici kızlık zarı dikimi

İstanbul'da çok eski zamanlardan beri yapılagelen geçici kızlık zarı dikimi artık güncel zamanda yani 2015 yılında yerini büyük çlçüde flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimine bırakmıştır. Araştıranlar bilir geçici kızlık zarı diktirme konuusnda en büyük sorun zamandır , zira dikim sonrası en fazla 5 gün kadar bir vaktiniz olur ve bu süre zarfında cinsel ilişkiye girmez iseniz kızlık zarınız kendiliğinden yırtılır. Ama hala geçici kızlı zarı dikimi yaptıranlar niye var dersiniz , evet geçici dikiminde bir avantajı var ; kızlık zarınıız geçici olarak diktirdiğinizde aynı gün bile cinsel ilişkiye girebilirsiniz , yani flep yöntemindeki gibi 20 günlük bekleme süresi bunda yok.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

2015 yılı başı itibarı ile İstanbul'da bekaret diktirmek isteyen birçok hastamız bu konudaki flep yöntemi ve geçici dikim yöntemleri hakkındaki ameliyat tekniklerini merak ederek kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye soruyorlar , ben size %90 gibi ezici bir çoğunlukça tercih edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini anlatayım: Başvuran tüm hastalarımıız önce kızlık zarı muayenesine alarak kızlık zarının yırtılmış olduğunu netleştirip ona göre kızlık zarı dikimine başlarız , flep yönteminin özü kızlık zarına komşu vajina duvarından kaldırılan ince bir flep tabakasının serbest ucunun kızlık zarı ringine dikilmesidir. Böylece dikim sonrası girilecek ilk cinsel ilişkide kızlık zarı yırtılması ve kızlık zarı kanaması garanti altına alınır. Flep yöntemi vajina girişine yapılan lokal anestezi ile gerçekleştirilir ve dikim esnasında herhangi bir ağrı veya acı hissetmezsiniz , 25 dakika süren ameliyattan sonrada masadan kalkarak günlük yaşantınıza geri dönebilirsiniz. 20 gün içinde dikişler eriyerek yok our ve alttan yepyeni bir kızlık zarı çıkar , artık cinsel ilişkiye her an hazırsınız , ister hemen ister yıllar sonra cinsel ilişkiye girebilirsiniz. İstanbul'da flep yöntemi fiyatı yaklaşık .... tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

İstanbul'da hastalarımız bekaret diktirme kararı verdiklerinde öncelikle kızlık zarı dikimi anlaşılır mı sorusuna cevap bulurlar , gerçektende birçok dikime aday hastamız kızlık zarının dikilmiş olduğunun cinsel ilişkie anlaşılıp anlaşılmayacağını hep merak ederler , ama ben içinizi rahtalatayım , kızlık zarı dikimi cinsel ilişkide kesinlikle anlaşılmaz ve doğumsal kızlık zarı ile aynı fonksiyonları gerçekleştirir , penisin vajinaya girmesi ve kızlık zarının yırtılması size aynı şekilde acı verir ve belirgin bir kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Zaten kızlık zarı dikimi anlaşılacak olsa hiç böyle bir işlem yapılıyor olmazdı.

Kızlık zarı diktirenler

Kadın doğum branşında çok popüler olan himenoplasti ameliyatları yani kızlık zarı dikimi bizim 30 yıllık tecrübemize bakılırsa son derece başarılı oluyor ve kızlık zarı diktirenlerin yorumları ve bu hanımların gerçekleştirdiği ilk cinsel deneyimleri , henüz kızlık zarı dikimi yaptırmamış bayanlarca aşırı merak ediliyor , ama bu bilgilere ulaşmalarında en büyük engel , genellikle kızlık zarı diktiren bayanların himenoplasti ameliyatlarını evlilik için yaptırmaları ve evlendikten sonrada bu konuyu forumlarda yorumlamaktan çekinmeleridir. Ama bizim sitelerimizde binlerce yorum arasında kızlık zarı diktirenlerin yorumlarına rastlayabilirsiniz. Ben size özetle söyleyeyim , hepside mutlu mesut aile hayatlarını yaşıyorlar :)

Esnek kızlık zarı

Evlilik öncesi herhangi bir cinsel ilişki yaşamayan bayanların bir kısmında gerdek gecesinde kanama olmadığını duymuşsunuzdur , yaklaşık olarak bayanlar arasında %5 oranında esnek kızlık zarı rastlanmaktadır. Tabi bu durumu karşı tarafa izah etmek çok zor. Birçok bayanda evlilik öncesi cinsel ilişkide bulunarak kanama ortaya çıkmaması üzerine esnek kızlık zarı teşhislerini kendileri koyuyorlar. Gerçektende esnek kızlık zarı durumu varsa cinsel ilişkide penisin vajinaya girmesi ile kızlık zarı içten ayrışarak bozulur ama kızlık zarı kanaması ortaya çıkmaz. Esnek kızlık zarını kanayan normal kızlık zarına çevirmek için flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapmak gerekir.

Kızlık zarı dikimi Ankara

İstanbul kadar olmasada Ankara'da kızlık zarı diken doktorlar var , biliyoruz , genellikle Kızılay ve Çankaya Tunus caddesi gibi işek yerlerde muayenehanesi bulunan bu meslektaşlarımız kızlık zarı dikimi yapmaktadır. Bu arada bize Ankara'da birçok himenoplasti hastası geliyor. Sanıyorum gizli kalması açısından hastalar yaşadıkları şehir olan Ankara'da kızlık zarı dikimi yaptırmak yerine İstanbul'a geliyorlar.

Vajina daraltma fiyatları

İstanbul'da artık kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma sıklıkla birlikte yapılıyor , gerçi sadece vajina daraltma ameliyatı yaptıran hastamızda çok oluyor ama evlilik öncesi cinsel ilişkiye girip daha sonra başka bir damat adayına geçmek isteyen bayanların kızlık zarı diktirerek gerdek gecesinde kızlık zarı kanamasının yanında çok daha dar bir vajina ile ilk gece deneyimini destekleme isteğinden kaynaklanıyor. Öte yandan vajinal yolla doğum yapmış bayanların büyük çoğunluğunda görülen vajina genişlemesini düzeltip ilk günkü gibi dar vajinaya sahip olmak isteyen hastalarımızda yoğun ilgi gösteriyorlar. İstanbul'da vajina daraltma ücretleri genellikle 1500 tl fiyat seviyeleriden başlar.

Kızlık zarı dikimi Elazığ

İstanbul'un dışında birçok ilde sınırlı sayıda jinekolog tarafınca yapılabilen kızlık zarı dikimi Elezığ ilindede yapılıyor olsa gerek. Gerçi Elazığ'da hangi jinekologların kızlık zarı dikimi yaptığını tam olarak bilmiyorum ama bize Elazığ'dan kızlık zarı diktirmek için gelen hastalar oluyor. Sanıyorum kendi yaşadıkları şehirde gizlilik ilkesi tam olarak işlemeyeceği için İstanbul'a gelerek himenoplasti yaptırmayı tercih ediyorlar.

Saç ekimi fiyatları

İstanbul'da saç ekimi fiyatları yapılan seans sayısı ve hastanın ihtiyacı olan transfer edilecek saç kökü adedine göre değişmekle beraber genellikle .... tl fiyat seviyelerinden başlamaktadır. Güncel zaman 2015 dikkate alınırsa dünyadaki en iyi saç ekim metodu olan FUE yöntemi İstanbul'da yaygın olarak uygulanmaktadır.


Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
.İstanbul
0212 227 5519 
0532 221 3007
0532 441 9825
0542 215 7274
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983

Yorumlar

 1. 29 Ekim 18:59 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta: Doktor bey iyi akşamlar
  29 Ekim 19:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  29 Ekim 19:03 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta: Ben sanırım hamileyim
  29 Ekim 19:03 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta: Sevgilimle bebeği aldırma kararı aldık
  29 Ekim 19:03 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta: Kürtaj yaptırmak istiyorum
  29 Ekim 19:04 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta: Aslında sadece idrar testi yaptım ve adetimde 4 günlük bir gecikme yaşıyorum gün itibariyle
  29 Ekim 19:05 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta: Kan testini bir hastanede yaptırmak istemiyorum
  29 Ekim 19:05 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta: Kayıtlara geçmesinden çekiniyorum
  29 Ekim 19:06 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta: 5 haftalık sanırım şu an gebelik. Randevuyu ne zamana alabilirim? Ücretler nasıldır? Bilgi alabilir miyim?
  29 Ekim 19:26 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yarın 13.00 ?
  29 Ekim 19:26 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  29 Ekim 20:05 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta: Muayenehaneniz nerede peki? Ve haftasonu olması mümkün mü?
  29 Ekim 20:24 - Op. Dr. Turgay Karakaya: zeytinburnu
  29 Ekim 20:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ctesi pazarda açığız
  29 Ekim 20:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: gün netleşince randevu için yazın
  29 Ekim 20:26 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta: Mutlaka yazacağım. Yarın netleştireceğim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 29 Ekim 20:32 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta: Kan testi yaptırmama gerek var mı bir de onu sorayım? Yani tespiti siz yapabilir misiniz?
   29 Ekim 21:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet yapıyoruz
   29 Ekim 21:11 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta: Pekala o zaman. Cumartesi günü olacak kuvvetle muhtemel. Size yarın kesin bilgi verip randevu isteyeceğim.
   29 Ekim 21:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ok
   29 Ekim 21:12 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta: Teşekkür ederim.
   13 Kasım 13:24 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta: Doktor bey merhaba
   13 Kasım 13:24 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta: Cumartesi günü kürtaj için gelmiştik
   13 Kasım 13:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İsim neydi
   13 Kasım 13:25 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta: Benim o günden sonra ilk üç gün neredeyse hiç kanamam olmadı. Bugün biraz çoğaldı
   13 Kasım 13:25 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta:
   13 Kasım 13:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Normal bu
   13 Kasım 13:26 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta: Ara ara ağrım oluyor
   13 Kasım 13:26 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta: Belim ve kasıklarımda
   13 Kasım 13:26 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta: Ne kadar sürmesi normaldir diye sormak için rahatsız ettim
   13 Kasım 13:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Haftaya geçer
   13 Kasım 13:27 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta: Pekala teşekkür ederim.
   13 Kasım 13:27 - Ümraniyeden Kürtaj Sonrası Kanama Soran Hasta: İyi çalışmalar

   Sil
 2. 22 Eylül 21:04 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar: Iyi aksamlar pınar hanım siz misiniz ?
  22 Eylül 21:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Jinekolog Dr turgay ben
  16 Kasım 03:16 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar: Iyii günler ben en son 21 ekimde regl oldum ve sonrakini 16 kasmda olmam gerek ama hcbrsey yok ve mide bulantılarım basladı uyku hali idrar vs gibisinden bende bunun üzerine 14.kasımda kan testi yaptırdım negatif cıktı ama yine de icimde hamile olduguma dair korkular var ve hamileysem 4 hafta bitecek. Ben kürtaj olmak istiyorum ama bunu ultrasonda görünmese bile yaptıirmak istiyorum nasıl yardimci olursunuz ?
  16 Kasım 06:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 25 ekimde hala adet gelmezse yapalım
  16 Kasım 06:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kasım
  16 Kasım 10:28 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar: Islem yapılabilir mi acaba ?
  16 Kasım 10:29 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar: Benim icin cok önemli cünkü
  16 Kasım 10:30 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar: Yani 25 kasıma kadar gelmezse mi ?
  16 Kasım 10:34 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar: Bu cumartesi gelsem islem yapılmaz mı cünkü nerdeyse besnci hafta bitms olucak o zaman
  16 Kasım 10:37 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar: Ultrasonda görünmese bile birsey yapamaz mısınız
  16 Kasım 10:37 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar: Ilac yada komple kazıma islemiyle kürtaj felan
  16 Kasım 10:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tamam cumartesiye randevu vereyim ?
  16 Kasım 10:39 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar: Peki ücret ne kadar ona göre yanıma alayım
  16 Kasım 10:39 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar: Ve servisniz vs war mı
  16 Kasım 10:40 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Hafta x tl
  16 Kasım 10:41 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Servis yok
  16 Kasım 10:41 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Metrobüs ve marmaraya yakınız
  16 Kasım 10:41 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar: Zeytinburnundaydı dimi
  16 Kasım 10:41 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar: Yeriniz
  16 Kasım 10:43 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet bulvar caddesine girince ararsınız tarif wderiz
  16 Kasım 10:43 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İsim ne yazalım
  16 Kasım 10:43 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar:
  16 Kasım 10:43 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 14.30?
  16 Kasım 10:43 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar: Olur
  16 Kasım 10:43 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar: Uygun
  16 Kasım 10:44 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yazdım
  16 Kasım 10:45 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tamam tesekkürler. Yaa merak ettigim bide su ki bu kan testi kesin midir degil midir yani normalde bugün regl olmam gerek ama hala birsey yok iste bende 14 kasimda test yaptim negatif cikti daha önceden jinekolog pinar hanıma gitmistim ona sordum %99 dogru bir hafta bekle regl olmazsan muayene ol dedi ama ben yine de emin olamıyorum
   16 Kasım 10:46 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar: O yüzden islem yaptirmak istiyorum
   16 Kasım 10:46 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar: Cünkü mide bulantilarim war
   16 Kasım 10:55 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Zaten haftaya netleşir
   16 Kasım 11:00 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar: Netleşir de peki ultrasonda görünmezse ne yapabilirsiniz
   16 Kasım 11:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Verdiğiniz tarihlere göre usg de görünür
   16 Kasım 11:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yoksa zaten adet olursunuz haftaya kadar
   16 Kasım 11:03 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar: Sizce test kesin midir
   16 Kasım 11:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Adet gecikince kesindir
   16 Kasım 11:27 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar: Ama negatif cıktı test
   16 Kasım 11:27 - Bahçelievler İstanbuldan Adet Gecikmesi Kürtaj Fiyatları Sorar: Bilmiyorum

   Sil
 3. 17 Kasım 23:30 - Kayseride Kızlık Zarı Diken Doktor Arıyor: Hocam merhaba numranizi sitenizden aldim kizlik zari dikimi yapiyormussunuz ama kayseride yasadgim icn doktor bulamiyorum bildgnz bi doktor varmidir acaba iyi geceler hocam.
  18 Kasım 08:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Böylesine hassas bir konuda her doktora güvenemezsiniz bize uçakla tüm illerden ve avrupadan hasta geliyor ve aynı gün uçakla geri dönüyorlar

  YanıtlaSil
 4. 17 Kasım 20:11 - Eskişehirden Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Flep Yöntemi Randevu Alan: İyi akşamlar , size bi sorum olucaktı müsaitmisiniz ?
  17 Kasım 20:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  17 Kasım 20:31 - Eskişehirden Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Flep Yöntemi Randevu Alan: Kızlık zarı dikimi için randevu almak gerekiyor mu
  17 Kasım 20:32 - Eskişehirden Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Flep Yöntemi Randevu Alan: Kaç gün içinde almam gerekir
  17 Kasım 20:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Geliş gününüz bellimi
  17 Kasım 20:40 - Eskişehirden Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Flep Yöntemi Randevu Alan: 1 Aralık olarak ayarladım
  17 Kasım 20:41 - Eskişehirden Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Flep Yöntemi Randevu Alan: Ve fiyat olarak ortalama ne kadardır
  17 Kasım 20:41 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır ) Geçici kızlık zarı dikimi Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma : tl Vajina daraltma fiyatları

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.
  kürtaj fiyatları kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Gebelik testleri Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007 WhatsApp
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 17 Kasım 20:42 - Eskişehirden Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Flep Yöntemi Randevu Alan: Peki çok teşekkür ederim
   17 Kasım 20:42 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e
   17 Kasım 20:43 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 1 aralık saat 14.30 ?
   17 Kasım 20:45 - Eskişehirden Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Flep Yöntemi Randevu Alan: Yani bilmiyorum şu an erkek arkadaşım ayarlama yapıcak siz bana söyleyin ne zaman randevu alabiliriz mesela en geç
   17 Kasım 20:45 - Eskişehirden Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Flep Yöntemi Randevu Alan: Daha önce geldik kliniğinize
   17 Kasım 20:45 - Eskişehirden Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Flep Yöntemi Randevu Alan: Kürtaj olucaktı ama düşük yaptım
   17 Kasım 20:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ne için gelmiştiniz
   17 Kasım 20:46 - Eskişehirden Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Flep Yöntemi Randevu Alan: Kese görünmemişti
   17 Kasım 20:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: en az 10 gün önceden dikim için randevu alın bizden
   17 Kasım 20:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Burayada yazarak alabilirsiniz
   17 Kasım 20:47 - Eskişehirden Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Flep Yöntemi Randevu Alan: Yani bu hafta almamız gerekiyor
   17 Kasım 20:47 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
   17 Kasım 20:48 - Eskişehirden Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Flep Yöntemi Randevu Alan: Tamam erkek arkadaşımla iletişime geçip size geri döneceğim tekrar teşekkür ederim
   17 Kasım 21:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e

   Sil
 5. 6 Kasım 14:01 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Hocam merhaba
  6 Kasım 14:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: merhaba
  6 Kasım 14:01 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Birsey sormak istiyorum
  6 Kasım 14:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tabi
  6 Kasım 14:01 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Size bi arkadasim gelmis kizlik zari icin
  6 Kasım 14:02 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Flep Yöntemi ile yapilmis islem
  6 Kasım 14:02 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Ama ilk gecesinde farkedilmicek kadar kan gelmis
  6 Kasım 14:03 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Gozle gorulmucek kadar azmi geliyo hocam
  6 Kasım 14:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hayır nerdeyse yarın fincan gelir ama sekse devam edince vajina derinliklerine itilmiştir çoğu
  6 Kasım 14:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bildiğiniz et parçası yırtılan zar dediğiniz , mutlaka kanamaya yol açar
  6 Kasım 14:06 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Anladim hocam % 100 garanti yani
  6 Kasım 14:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: elbette parmağınızı kesince kanama nasıl garanti ise
  6 Kasım 14:06 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Peki bu islemi ne kadara yapiyorsunuz
  6 Kasım 14:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  6 Kasım 14:07 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Yani 2.00tl ve 2.500tl arasinda degisiyo dogrumudur hocam
  6 Kasım 14:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: den başlar
  6 Kasım 14:14 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Tamam hocam
  6 Kasım 14:14 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: En kisa zamanda görüşmek üzere o halde
  6 Kasım 14:14 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Cok tesekkur ederim
  6 Kasım 14:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e
  6 Kasım 14:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: gün netleşince randevu için yazın
  6 Kasım 14:16 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Tamam hocam
  6 Kasım 14:17 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Dugune yakin gelicek zaten
  6 Kasım 14:17 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Kalici icin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 6 Kasım 14:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kalıcı düğüne yakın olmaz
   6 Kasım 14:21 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Nedem hocam
   6 Kasım 14:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: düğünden çok önce yapılır
   6 Kasım 14:22 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: 3 ay once yapilmaz mi
   6 Kasım 14:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: flep yöntemi
   6 Kasım 14:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yapılabilir ama daha önce olsa dahada iyi olur ve doğal görünüm artar
   6 Kasım 14:23 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Ama hocam mesela nisanimla surtunme yolu ile birsryler yasaniyo
   6 Kasım 14:23 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Suan yaptirirsam zarar gorur diye korkuyorum
   6 Kasım 14:23 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Oyuzden 3 ay öncesinden yaptirayim dedim
   6 Kasım 14:24 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ne kadar önce olursa okadar iyi oluyor
   6 Kasım 14:24 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hatta yıllar önce
   6 Kasım 14:24 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Anladim hocam dugun ekim ayinda
   6 Kasım 14:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ilk fırsatta gelin
   6 Kasım 14:25 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Tamam hocam
   6 Kasım 14:26 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Bi kac ay sonra randevu alicam sizden
   6 Kasım 14:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ok
   6 Kasım 14:29 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Cok tesekkur ederim cok yardimci oldunuz
   6 Kasım 14:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e
   17 Kasım 10:30 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Hocam merhaba dugune nerdeyse 1 sene var kalici işlem 4 ay öncesinden yapilsa olur mu
   17 Kasım 10:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ne kadar erken olursa o kadar orijinal olur
   17 Kasım 10:35 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Hocam oyle diyorsunuz ama cok erkenden yapilirsa dikkat etme açısından sıkıntı yasanmaz mi
   17 Kasım 10:35 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: 4 ay öncesinden olmaz mi yani
   17 Kasım 10:35 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Dikim sonrası 20 gün dikkat
   17 Kasım 10:36 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Sonra peki
   17 Kasım 11:00 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Doğal
   17 Kasım 11:03 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Tamam hocam mayis ayi gibi gelicez size
   17 Kasım 11:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tamam gün netleşince yazın
   17 Kasım 11:19 - İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Tmm hocam

   Sil
 6. 21 Kasım 04:30 - Yalovadan Kızlık zarı Dikimi Ve Kızlık Zarı Nerededir Sorar: merabalar biliyorum cok gec bir saat ama insanin bu durumda olmasi belli bir zaman sonra uyutmuyorda numaranizi bir intermet.sitesinden aldim ve bir kac sorum olucakti kalici olarak diktrmek istiyorum ve yalovadan gelicem bana net bir ucret soyliyebilirmisiniz
  21 Kasım 07:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır ) Geçici kızlık zarı dikimi Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma : tl Vajina daraltma fiyatları

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.
  kürtaj fiyatları kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Gebelik testleri Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007 WhatsApp
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya

  YanıtlaSil
 7. 13 Kasım 16:57 - Lokal Anestezi Kürtaj Nasıl Yapılır: Turgay bey merhaba telefonunuzu internetten buldum kurtaj hakkinda bilgi almak icin iletisime gecmek istedim
  13 Kasım 16:58 - Lokal Anestezi Kürtaj Nasıl Yapılır: Ben kurtaj yaptirmak istiyorum 3 gun once kan testi yaptirdim beta htc 1000 mlg cikti
  13 Kasım 16:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  13 Kasım 16:58 - Lokal Anestezi Kürtaj Nasıl Yapılır: Fiyat ve uygulama nasil bilgi almak istedim
  13 Kasım 16:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.
  kürtaj fiyatları

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  13 Kasım 17:00 - Lokal Anestezi Kürtaj Nasıl Yapılır: Anladim peki local anestizi mi yoksa genel anestezi ile mi uygulama yapiliyor
  13 Kasım 17:00 - Lokal Anestezi Kürtaj Nasıl Yapılır: Ne kadar sure sonra ayaga kalkip normal gunluk hayatima devam edebilirim
  13 Kasım 17:00 - Lokal Anestezi Kürtaj Nasıl Yapılır: Tesekkurler
  13 Kasım 17:36 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 15 dak
  13 Kasım 17:37 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Hemen yürüyüp gidersiniz vakum küretaj yeni metod lokal anestezi

  YanıtlaSil
 8. 13 Kasım 11:20 - Kürtaj Nasıl Yapılır: Merhaba
  13 Kasım 11:20 - Kürtaj Nasıl Yapılır: Kurtaj fiyatibi soracaktim
  13 Kasım 11:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Liste atayım
  13 Kasım 11:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.
  kürtaj fiyatları

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  YanıtlaSil
 9. 23 Kasım 22:30 - Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır Sorar: Merhaba rahatsız ediyorum bi konuda danışmam mümkün mu ?
  23 Kasım 23:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  23 Kasım 23:04 - Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır Sorar: Kızlık zarı diktirmek istiyorum fiyatı nedir acaba
  23 Kasım 23:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi istanbul'da : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi İstanbul'da : 2000tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma İstanbul'da : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma İstanbul'da : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) İstanbul'da = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma İstanbul'da = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi İstanbul'da: 1500 tl ( max 5 gün dayanır ) Geçici kızlık zarı dikimi Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma İstanbul'da: 1500 tl Vajina daraltma fiyatları

  9- sadece labiaplasti İstanbul'da : 1500 tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj fiyatları İstanbul'da 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir.
  kürtaj İstanbul'da kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Gebelik testleri Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007 WhatsApp
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 23 Kasım 23:15 - Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır Sorar: 2ay sonra gelmek istiyorum sarkma ve kalıcı yöntem dikimi için. Öncesinde muayene gerekli mi
   23 Kasım 23:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Hayır
   23 Kasım 23:23 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Dikim öncesi zaten muayene ediyoruz
   23 Kasım 23:24 - Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır Sorar: Aynı gün gelmem yeterli yani. Ne kadar süre önce randevu almam gerekir peki
   23 Kasım 23:26 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 1 hafta
   23 Kasım 23:31 - Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır Sorar: Tamam peki internetten araştırdm sizi çok fazla bilgim yok avukatm gizlilik Önemli o yüzden umarım bi problem çıkmaz
   24 Kasım 08:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Hakim bayan , polis bayanlar , birçok avukat dikim yaptık merak etmeyin
   24 Kasım 08:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Full gizlidir
   24 Kasım 20:09 - Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır Sorar: Peki öncelikle sarkma operasyonu olduktan sonra kızlık zari onarımı istesem bi problem olur mu sarkma için öncelikle tl ödeme yapmam gerekiyor sanırım
   24 Kasım 20:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ayrı seans olacaksa
   24 Kasım 20:10 - Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır Sorar: Birlikte fiyatı ayrı peki 2ay içinde geleceğim.
   24 Kasım 20:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Listeyi inceleyin
   24 Kasım 20:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Gün netleşince yazın randevu saati veretim
   24 Kasım 20:13 - Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır Sorar: Peki 😊

   Sil
 10. 24 Ekim 21:04 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Bisey soracaktim
  24 Ekim 21:04 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Sey hymen kendi kedine kuculior mu?
  24 Ekim 22:31 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: hymen kendiliginden kuculiyor mu!
  26 Ekim 03:29 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Merhaba turgay bey amca bisey sorcam ya benim hymen cok salkik ve cok buyuk HIc sevmiyorum ne yapabilirim?
  26 Ekim 07:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: himenoplasti + labioplasti
  26 Ekim 13:55 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: O ney olio
  26 Ekim 13:55 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Hocam
  27 Ekim 01:11 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta:
  27 Ekim 01:39 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Labioplasti
  27 Ekim 01:39 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Yapiyor musun
  27 Ekim 01:39 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Hocam ?
  27 Ekim 01:39 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Fiyati nedir ve nasil yapilio
  27 Ekim 09:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: p
  28 Ekim 03:32 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Doktor bey
  28 Ekim 03:33 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Ben yolladin seylere baktim benim clitim buyuk olan dudaklar Diyil
  28 Ekim 08:54 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 18 yaşından önce seninle bu konuları konuşamam
  6 Kasım 18:26 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Hocam benim alt taraftan kan geldi adetim sandim ama diyilmis neyi hosyerıo
  6 Kasım 18:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: vajina zedelenmesi
  6 Kasım 18:32 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Hocam
  6 Kasım 18:32 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Hamile diyilim
  6 Kasım 18:32 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Demi
  6 Kasım 18:36 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Vırgınam cok yanıo ve su alt taraf gobegimin acıyor :; hocam :;((
  22 Kasım 19:12 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Doctor bey?
  22 Kasım 19:12 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Bisey sormam lazim cok Acil
  22 Kasım 19:12 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Ailem beni evlendiricek
  22 Kasım 19:14 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Ama ailesi isteyiyor doktor a gotursun baksin kiz veya avrat eger dikersem doktor anlar mi ?
  22 Kasım 19:14 - Londra'dan kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Yoksa off ya
  24 Kasım 19:23 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Jinekolog anlar

  YanıtlaSil
 11. 26 Kasım 16:57 - Sarıyer'den kürtaj fiyatları soruyor: Hocam amilelik hangi gunden sayilir adet gununden itibrylemi
  26 Kasım 17:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Son adet günü
  26 Kasım 21:01 - Sarıyer'den kürtaj fiyatları soruyor: Son adet gunu oldu ama hocam bu hfta ya da pazrtesi gelecm size hocam 1 mlyr yetterli dimi uzun surmezz dimi fazla vercem pra bidee
  26 Kasım 22:03 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Pazartesi 13.30?
  26 Kasım 23:04 - Sarıyer'den kürtaj fiyatları soruyor: Daha erken hocam aledmem lazimm
  26 Kasım 23:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 11.00?
  26 Kasım 23:23 - Sarıyer'den kürtaj fiyatları soruyor: Hocam ben size haber vercem kizdn haber aliyimm
  27 Kasım 17:43 - Sarıyer'den kürtaj fiyatları soruyor: Hocam yarin kac gibi olur
  27 Kasım 17:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 12
  27 Kasım 17:52 - Sarıyer'den kürtaj fiyatları soruyor: Tamam hocam ve ne kadar surer
  27 Kasım 18:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 15 dak
  27 Kasım 18:22 - Sarıyer'den kürtaj fiyatları soruyor: Tamam hocam ama tek sorun var hocam
  27 Kasım 18:37 - Sarıyer'den kürtaj fiyatları soruyor: Kimliginde resim yok hocam biliyosn gizli soylemistim sizee
  27 Kasım 19:52 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yaş?
  27 Kasım 20:05 - Sarıyer'den kürtaj fiyatları soruyor: 20
  27 Kasım 20:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tamam reşit sorun yok
  27 Kasım 20:05 - Sarıyer'den kürtaj fiyatları soruyor: Tamam hocam simdi nasil eddiyoZzz yarin 12 demşdin
  27 Kasım 20:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yarın 12.00 isim ne yazalım
  27 Kasım 20:06 - Sarıyer'den kürtaj fiyatları soruyor:
  27 Kasım 20:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tamam yqzdım
  27 Kasım 20:07 - Sarıyer'den kürtaj fiyatları soruyor: Tamam yarin görusurzz ben de gelecm zatn
  27 Kasım 20:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok
  27 Kasım 22:47 - Sarıyer'den kürtaj fiyatları soruyor: Hocam bi addressi aliyim bide saatt 3 de gelsek olurmuu
  27 Kasım 22:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Olur
  27 Kasım 22:56 - Sarıyer'den kürtaj fiyatları soruyor: Tamam hocam
  27 Kasım 22:56 - Sarıyer'den kürtaj fiyatları soruyor: Address
  27 Kasım 23:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Bulvar cad no 2 zburnu
  27 Kasım 23:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Caddeye girince adres tarifi için arayın
  27 Kasım 23:04 - Sarıyer'den kürtaj fiyatları soruyor: Ok
  28 Kasım 15:05 - Sarıyer'den kürtaj fiyatları soruyor: Karsidan geliyozz trafik vqr
  28 Kasım 15:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 12. 30 Kasım 12:47 - Diyarbakır'da Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Mrb doktor bey ben int te biseyler arastirirken adinizi ve numaranizi buldum bisey sormak istiyorum..
  30 Kasım 12:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  30 Kasım 12:49 - Diyarbakır'da Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Ben 17 yasindayim
  30 Kasım 12:49 - Diyarbakır'da Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Doğu luyum
  30 Kasım 12:50 - Diyarbakır'da Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Bi hata yaptim iste birlikte olduk soylemekten de cekiniyom ama kizligimi diktirmek istiyorum
  30 Kasım 12:50 - Diyarbakır'da Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Istanbulda universte okuyorum
  30 Kasım 12:51 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 18 yaş gerekiyor
  30 Kasım 12:51 - Diyarbakır'da Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Ocakta olucam zaten
  30 Kasım 12:51 - Op. Dr. Turgay Karakaya: A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi istanbul'da : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi ÇİFT KAT flep yöntemi İstanbul'da : 2000tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma İstanbul'da : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma İstanbul'da : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur. kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) İstanbul'da = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma İstanbul'da = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi İstanbul'da: 1500 tl ( max 5 gün dayanır ) Geçici kızlık zarı dikimi Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma İstanbul'da: 1500 tl Vajina daraltma fiyatları

  9- sadece labiaplasti İstanbul'da : 1500 tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  12- Kızlık zarı muayenesi İstanbul'da 150 tl dir. Bekaret testi , kızlık testi olarakta bilinir. Kızlık zarı muayenesi

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj fiyatları İstanbul'da 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir.
  kürtaj İstanbul'da kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. kürtaj fiyatları Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Gebelik testleri Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

   Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

   Tüm işlemler randevu ile yapılır :
   0212 227 5519
   0532 221 3007 WhatsApp
   0542 215 7274
   0532 441 9825
   Bulvar cad Zeytinburnu

   Twitter.com/jinekologdr
   Facebook.com/kurtajfiyatlari

   Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı.
   30 Kasım 12:51 - Diyarbakır'da Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Peki ucretini ogrenebilir miyim
   30 Kasım 12:52 - Diyarbakır'da Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Tamam tsk ederim
   30 Kasım 12:52 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e

   Sil
 13. Hocam hayırlı aksamlar bn Karabük ten y ö
  17 Aralık 20:17 - Karabük Kürtaj Fiyatları: Arkadaşımın kız arkadaşı 6 haftalik hamile çocuğu aldirmasi lazım nasıl olur
  17 Aralık 20:18 - Karabük Kürtaj Fiyatları: Biraz bilgi verebilir misiniz netten araştırdım da ulaştım size
  17 Aralık 21:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Vakum kürtajla 10 dakika
  17 Aralık 21:45 - Karabük Kürtaj Fiyatları: Peki ne kadar tutar komple para olarakt
  17 Aralık 22:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi istanbul'da : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi ÇİFT KAT flep yöntemi İstanbul'da : 2000tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma İstanbul'da : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma İstanbul'da : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) İstanbul'da = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma İstanbul'da = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi İstanbul'da: 1500 tl ( max 5 gün dayanır ) Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma İstanbul'da: 1500 tl

  9- sadece labiaplasti İstanbul'da : 1500 tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  12- Kızlık zarı muayenesi İstanbul'da 150 tl dir. Bekaret testi , kızlık testi olarakta bilinir.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj fiyatları İstanbul'da 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir. İstanbul'da kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007 WhatsApp
  0542 215 7274
  0532 441 9825
  Bulvar cad Zeytinburnu

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  YanıtlaSil
 14. 16 Aralık 17:35 - Ankara'da Kürtaj Fiyatları: Merhabalar szn numaranizi internetten aldim . Suanda gebeyim fakat istemiyorum
  16 Aralık 18:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  16 Aralık 18:10 - Ankara'da Kürtaj Fiyatları: Kurtaj yontemi haric nasil sonlandaribilirm
  16 Aralık 18:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Başka yol yok , vakum kürtaj en risksiz metod
  16 Aralık 18:17 - Ankara'da Kürtaj Fiyatları: Pki ankarada onerebilcegnz bi yer
  16 Aralık 18:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tunus caddesi çankayadayız ankarada
  16 Aralık 18:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Gün belli ise randevu yazalım
  16 Aralık 18:28 - Ankara'da Kürtaj Fiyatları: Esimle knsmam lazim.
  16 Aralık 18:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 15. 21 Aralık 18:20 - Bakırköy Kürtaj Nasıl Yapılıyor Video: İyi gunler doktor bey size bir sorum olacak.. Kiz arkadasim duzenli adet goruyor idi. bugun itibariyle 8 gun gecikti. test yapti fakat negatif cikti? testin guvenirligi ne denli dogrudur? testin uygulanmasi icin belli araliklar var midir? bunun yaninda kurtaj ucretleri suanda hersey dahil kac tl?
  21 Aralık 18:21 - Bakırköy Kürtaj Nasıl Yapılıyor Video: ve sizin kliginizin adresini alabilir miyim acaba ?
  21 Aralık 18:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi istanbul'da : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi ÇİFT KAT flep yöntemi İstanbul'da : 2000tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma İstanbul'da : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma İstanbul'da : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) İstanbul'da = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma İstanbul'da = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi İstanbul'da: 1500 tl ( max 5 gün dayanır ) Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma İstanbul'da: 1500 tl

  9- sadece labiaplasti İstanbul'da : 1500 tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  12- Kızlık zarı muayenesi İstanbul'da 150 tl dir. Bekaret testi , kızlık testi olarakta bilinir.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj fiyatları İstanbul'da 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir. İstanbul'da kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007 WhatsApp
  0542 215 7274
  0532 441 9825
  Bulvar cad Zeytinburnu

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı.
  21 Aralık 18:24 - Bakırköy Kürtaj Nasıl Yapılıyor Video: bilgilendirme icin tesekkur ederim.
  21 Aralık 18:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e
  21 Aralık 18:47 - Bakırköy Kürtaj Nasıl Yapılıyor Video: cumartesi gunu
  21 Aralık 18:47 - Bakırköy Kürtaj Nasıl Yapılıyor Video: randevu alabiliyormuyuz hocam?
  21 Aralık 19:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi

  YanıtlaSil
 16. Gebelik Belirtileri: Iyi gunler turgay bey benim kiz arkadasimla ben cinsel iliskiye girmeden surtunme yoluyla birlikte olduk yani bu durumda hamile kalma olasiligi cok kucuk fakat kiz arkadasimin arada migdesi bulaniyor ben cok korkuyorum boyle bisey olabilir mi ? Pskolojik bi durum olabilir mi ? Lutfen yardimci olun gercekten lutfen yardim edin..
  11 Nis 09:25 - Gebelik Belirtileri:
  11 Nis 09:25 - Gebelik Belirtileri: Buradada acikladigi gibi mk acaba ?
  11 Nis 09:25 - Gebelik Belirtileri: Cunku gercekten asiri dikkatliydik ve hicbir sekilde vajina bolgesine meni gelmedi buna eminim
  11 Nis 10:29 - Jinekolog Operatör Doktor: Adet gecikirse test yapın
  11 Nis 10:33 - Gebelik Belirtileri: Daha adete 1 hafta 10 gun var eger olumlu cikarsa sizi nasil bulabilirim ?
  11 Nis 10:33 - Gebelik Belirtileri: Ofisiniz nerede acaba ?
  11 Nis 10:38 - Jinekolog Operatör Doktor: Bakırköy incirli cad no 9

  YanıtlaSil
 17. Kızlık Zarı Yırtılması: Hocam
  27 10 2015, 22:02 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  27 10 2015, 22:02 - Kızlık Zarı Yırtılması: Benim Bi ricam var müsaitseniz
  27 10 2015, 22:02 - Kızlık Zarı Yırtılması: Bişey sorucam hocam
  27 10 2015, 22:03 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok
  27 10 2015, 22:05 - Kızlık Zarı Yırtılması: Hocam kız arkadasımla nişanlandık ve ilşkimizde biraz ileri gittik 4 5 santim kadar bişey yaptık
  27 10 2015, 22:05 - Kızlık Zarı Yırtılması: Ama kan felan gelmedi hocam
  27 10 2015, 22:05 - Kızlık Zarı Yırtılması: Ama kızım dıo kendimden eminim dıo
  27 10 2015, 22:06 - Kızlık Zarı Yırtılması: Kızmıdır hocam
  27 10 2015, 22:56 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Girdi ise kan gelmese bile bozulur
  27 10 2015, 22:56 - Kızlık Zarı Yırtılması: Hocam peki
  27 10 2015, 22:56 - Kızlık Zarı Yırtılması: Eski yeni olup olmadıgı anlaşılırmı
  27 10 2015, 22:56 - Kızlık Zarı Yırtılması: Veya geride olamazmı hocam
  27 10 2015, 22:56 - Kızlık Zarı Yırtılması: Geride olma ihtimali varmı
  27 10 2015, 22:57 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yok
  27 10 2015, 22:57 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Vajina girişindedir zat
  27 10 2015, 22:57 - Kızlık Zarı Yırtılması: Peki neden kan gelmez hocam
  27 10 2015, 22:58 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Zar
  27 10 2015, 22:58 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: www.kizlikzarikani.com
  27 10 2015, 22:58 - Kızlık Zarı Yırtılması: Hocam eskiden veya
  27 10 2015, 22:58 - Kızlık Zarı Yırtılması: Yeni olduğu anlasılırmı
  27 10 2015, 22:58 - Kızlık Zarı Yırtılması: Vaktinizi aldım cok Özürdilerim
  27 10 2015, 22:59 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: onun içinde www.kizlikzaribozulma.com
  27 10 2015, 22:59 - Kızlık Zarı Yırtılması: Tmm hocam cok saolun
  27 10 2015, 23:00 - Kızlık Zarı Yırtılması: Hocam orda eski veya yeni oldugu yazmıo
  27 10 2015, 23:00 - Kızlık Zarı Yırtılması: Anlasılırmı anlasılmazmı söleseniz
  27 10 2015, 23:00 - Kızlık Zarı Yırtılması: Olurmu
  27 10 2015, 23:00 - Kızlık Zarı Yırtılması: Kusura bakmayın
  27 10 2015, 23:00 - Kızlık Zarı Yırtılması: Tekrar teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Jin Op Dr Turgay Karakaya: 10 gün içindekiler söylenebilir. Onun dışında sadece bozulup bpzulmadığı
   27 10 2015, 23:18 - Kızlık Zarı Yırtılması: 10 gün içinde olduysa yeni oldugunu söyler
   27 10 2015, 23:19 - Kızlık Zarı Yırtılması: Gectiyse eski
   27 10 2015, 23:19 - Kızlık Zarı Yırtılması: Dimi hocam
   27 10 2015, 23:20 - Kızlık Zarı Yırtılması: Hocam bide muayneyi doktor benimle paylaşırmı
   27 10 2015, 23:20 - Kızlık Zarı Yırtılması: Ve dogruyu söylerlermi
   27 10 2015, 23:20 - Kızlık Zarı Yırtılması: Hocam kızmayın nolur
   27 10 2015, 23:20 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hastanın iznine bağlı
   27 10 2015, 23:21 - Kızlık Zarı Yırtılması: Her doktor hasta izin verirse söyler
   27 10 2015, 23:21 - Kızlık Zarı Yırtılması: Ama hastanın dediğini demez dimi
   27 10 2015, 23:21 - Kızlık Zarı Yırtılması: Yalan atmaz yani
   28 10 2015, 00:01 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
   29 10 2015, 22:22 - Kızlık Zarı Yırtılması: Hocam
   29 10 2015, 22:24 - Kızlık Zarı Yırtılması: Ben sözlümle doktora gittim ve muayne yapıldı kız oldugunu söylemişti ve bizde ilişkiye girdik ama kan gelmedi ve ilişkiye girerkekn ben bişeyin bozulduğunu felan hissetmedim
   29 10 2015, 22:24 - Kızlık Zarı Yırtılması: Acaba geride veya esnek olabilirmi
   29 10 2015, 22:25 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Doktor açıklama yapmadımı
   29 10 2015, 22:25 - Kızlık Zarı Yırtılması: Acıklama derken hocam
   29 10 2015, 22:26 - Kızlık Zarı Yırtılması: Muayneye girdik
   29 10 2015, 22:26 - Kızlık Zarı Yırtılması: Bakdı sözlüme
   29 10 2015, 22:26 - Kızlık Zarı Yırtılması: Ve bişey yok kız dedi
   29 10 2015, 22:26 - Kızlık Zarı Yırtılması: Biz baktıktan sonra
   29 10 2015, 22:26 - Kızlık Zarı Yırtılması: İlişkiye girdik
   29 10 2015, 22:27 - Kızlık Zarı Yırtılması: Sizin bi acıklamanz olabilirmi hocam
   29 10 2015, 22:27 - Kızlık Zarı Yırtılması: Geride veya
   29 10 2015, 22:27 - Kızlık Zarı Yırtılması: Esnek olabilirmi
   29 10 2015, 22:27 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Bazen bozulunca kan gelmeyebilir

   Sil
 18. Hocam iyi geceler kürtaj fiyatı için rahatsiz ettigim icin kusura bakmayin
  25 04 2016, 23:49 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  25 04 2016, 23:50 - .: Ben ortalama 6 haftalik hamileyim bugûn öğrendim ve istemiyorum bu bebegi.
  25 04 2016, 23:50 - .: Ne zaman geleyim
  25 04 2016, 23:51 - .: Yarin baska bir hastanede muayene olacagim
  25 04 2016, 23:52 - .: Yarin sizi arasam olurmu iyi geceler
  26 04 2016, 07:54 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  26 04 2016, 12:34 - .: Hocam yarin kac gibi geleyim
  26 04 2016, 12:36 - Jin op dr turgay karakaya: Cuma yer var en erken
  26 04 2016, 12:44 - .: Hocam cuma geldigimde hemen alir misiniz bebeği
  26 04 2016, 13:11 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  26 04 2016, 13:11 - Jin op dr turgay karakaya: Cuma 13.30 a isim ne yazalım
  26 04 2016, 13:36 - Jin op dr turgay karakaya: Cuma 13.30
  26 04 2016, 13:36 - Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım
  26 04 2016, 13:56 - .: Hocam ücret asaği yukari ne kadar tutar
  26 04 2016, 14:10 - Jin op dr turgay karakaya: 6 hafta çıkarsa
  26 04 2016, 14:20 - .: Tmm hocam cok sağolun görûşmek üzere
  26 04 2016, 14:22 - .: Hocam yalniz bu bebek evlilik dışı bi sakıncası olurmu
  26 04 2016, 14:26 - Jin op dr turgay karakaya: Sorun yok

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Vakumla kürtaj olanlar

Vakumlu kürtaj kadınlar kulübü

Vakumlu kürtaj fiyatları 2018